Hakkımızda

n1

Bu WEB sayfası ile sizlere firmamızın “Optik ve Lazer Ölçümleme” hizmetini tanıtmak, uygulama örnekleri vermek istiyoruz.
Arprom herhangi bir sistem veya yazılım pazarlamıyor. Bütün dikkat ve özenimiz “hizmet” üzerine odaklı. Kurulduğumuz 2004 yılından bu yana yüzlerce firmaya hizmet götürdük, binlerce CAD veri ve optik metroloji raporu hazırladık.

Bizlere emanet ettiğiniz projeleriniz için teşekkür ederiz.

2010 yılında Türkiye de bir ilk olarak “Optik Tarama”, “Optik Metroloji” ve “CAD veri Hazırlama” konularında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi kurduk ve Bureau Veritas üzerinden DAkkS’ e(DAR) akredite olduk. Türkiye’de bir ilk olarak yukarıdaki konularda sistem çalışması yapıldı, talimat, yönetmelik ve prosedürler hazırlandı. Şimdi ara ve ana denetlemeler sonrası belgemizi 2016 ya kadar tescil ettirdik.

Mayıs 2013 de yeni yatırımlarımız ile 16 milyon piksel çözünürlükte optik tarama ve 36,2 milyon piksel çözünürlükte Fotogrametri hizmeti sunmaya başladık. 80mm den 1200 mm kadar 6 adet ölçme hacmi ile iş parçalarını en yakın boyuttaki mercek takımı ile ölçüyor, yüksek hassasiyetler elde ediyoruz.

Mayıs 2015 de büyük parça ölçümleri için FARO Ventage yatırımı yaptık. Şimdi her boyuttaki parçayı 80 metrede 39 mikrona varan hassasiyetlerde ölçebiliyoruz . ARPROM olarak optik tarama, fotogrametri ve Lazer ölçüm cihazımız FARO Vantage ile hizmetlerimizi en son teknoloji ve sistemler ile veriyoruz.

Daha geniş bilgi veya ücretsiz ön çalışma için lütfen bizi bilgilendirin.

Umarız siz Sayın Firmanız ile de çalışır, bilgi birikimimiz ve servis anlayışımızı hizmetlerinize sunabiliriz.

Saygılarımızla.

 

R. Bahadır ONAT