Optik Metroloji

  propeller_CMYK

3 yıldır başarı ile uyguladığımız ISO 9001:2008 Kalite Standartlarımız çerçevesinde “Endüstriyel Optik Tarama”, “CAD Veri Hazırlama” ve“Optik Metroloji”  başlıkları altında dikkat ve titizlikle hizmet veriyoruz. Geçen 10 yıllık süre içinde hemen her sektörden binlerce optik tarama, CAD veri hazırlama ve optik metroloji projesi hazırladık.

Diğer başka bütün ölçme sistemlerinde de olduğu gibi tarama sistemleri için de ölçme hassasiyeti ve veri güvenirliği için iki ölçüt her zaman geçerli:“Sistem Hassasiyeti” ve “Uygulama”.

Optik tarama sistemlerinde de cihaz hassasiyeti ile satış fiyatı arasında ciddi farklılıklar oluyor. Bu gün kalıp sistemleri, makine parça ölçümleri ve metrolojoji için tasarlanmış yüksek hassasiyette tarama sistemleri olduğu gibi, ayakkabı, plastik şişe, kum döküm veya sanat eserleri gibi objeler için tasarlanmış, geniş toleranslar ile çalışan optik tarama sitemleri de mevcuttur.

ARPROM 16 Mp ile, şimdiye kadar erişilmiş en yüksek çözünürlükte optik tarama sistemi ile ölçüm yapmakta, hassas detayları güvenle sayısallaştırmaktadır.

Biz, kullandığımız sistem, ölçümleme değerlerimiz ve uygulama standartlarımız ile yüksek hassasiyet ve formlarda iş parçaları ölçümüne talibiz. 

Teklif mektubumuzda projedeki hassasiyeti belirtiyor, talep edildiğinde de uluslararası onaylı sertifika bilgilerini birlikte veriyoruz. Boyu 1.. 1,5 metreyi geçen parça ve kalıplarda mutlaka fotogrametrik koordinatlar elde edildikten sonra optik ölçüme geçiyor, data güvenilirliğimizden bir taviz vermemiş oluyoruz.

Bu hususlarda e-Bülten sayfamızda daha detaylı bilgiler bulacaksınız.  Optik tarama cihaz teknik özelliklerini aşağıda veriyoruz, lütfen daha detaylı bilgi ve uluslararası referanslar için  www.steinbichler.de sayfasını ziyaret ediniz.